Всесезонна шина Bridgestone Weather Control A005 235/55 R17 103H
Відео 28Фото 32 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Weather Control A005 235/55 R17 103H 235/55 R17 103 H 235/55 R17 103 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Weather Control A005 235/55 R17 103H
Bridgestone WEATHER CONTROL A005 235/55 R17 103H XL (9011934782) | 8 140 грн. |
Bridgestone Weather Control A005 235/55 R17 103H | 7 913 грн. |
Шини Bridgestone Weather Control A005 235/55 R17 103H XL | 7 602 грн. |
Bridgestone WEATHER CONTROL A005 3PMSF 235/55 R17 103H XL | 6 914 грн. |
Bridgestone WEATHER CONTROL A005 235/55 R17 103H XL (8048817158) | 11 980 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Weather Control A005 235/55 R17 103H
Ціни на Bridgestone Weather Control A005 235/55 R17 103H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Weather Control A005 235/55 R17 103H | від 6 914 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Weather Control A005 235/55 R17 103V | від 7 211 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →