Корм для собак Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 1 кг
Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 1 кг
Усі ціни 14 →Сухий корм Brit Care Dog Grain-free Sensitive чутливе травлення 1 кг (1722Тип: Сухой корм / Вік: Взрослые / Порода: Все породы / Клас: Супер премиум / Властивості: Забота о пищеварении / Вага упаковк... щеи: 1 кг / Основні інгредієнти: Оленина Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 491 грн. |
Сухой корм Brit Care Dog Grain-free Sensitive чувствительное пищеварение 1Тип: Сухой корм / Возраст: Взрослые / Порода: Все породы / Класс: Супер премиум / Свойства: Забота о пищеварении / Вес упаков... щеки: 1 кг / Основные ингредиенты: Оленина ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 491 грн. |
Сухий корм для собак Brit Care Dog Grain-free Sensitive з олениною 1 кг (81 кг, основне годування, зміцнення імунної системи, підтримання фізичної форми, турбота про шкіру та шерсть, підтримка кровон... щеосної системи, захворювання серця, суперпреміум, Вік - для дорослих собак, всі розміри Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 491 грн. |
Корм Brit Care Sensitive Venison сухий з м'ясом оленя для дорослих собак вBrit Care Sensitive Venison - сухий корм з м'ясом оленя для дорослих собак всіх порід, схильних до харчової алергії. Чому ва... щерто придбати? Гіпоалергенна, збалансована формула, яка повністю задовольняє потребу собак в поживних речовинах, вітамінах і мінералах М'ясо оленя - основне джерело білка, ідеально підходить для собак з непереносимістю м'яса птиці Не містить зернових, які могли б викликати харчову алергію, основне джерело вуглеводів - картопля Містить масло лосося - джерело Омега-3 і Омега-6 ненасичених жирних кислот, які в комплексі з органічною формою цинку підтримують здоров'я шкіри і сприятливо впливають на стан шерсті Містить екстракт юки Шидигера, який позитивно впливає на процеси травлення Органічна форма селену і вітамін Е покращують імунітет і діють як фактор, що уповільнює старіння Містить глюкозамін і хондроїтин, які необхідні для підтримки здоров'я суглобів Містить всі необхідні мікроелементи в хелатній формі, завдяки чому забезпечується висока їх засвоюваність Корми Brit повністю виготовляються з інгредієнтів натурального походження. Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 491 грн. |
Корм для собак із чутливим травленням Brit Care Dog Grain-free Sensitive бБеззерновий корм суперпреміум класу спеціально для собак з чутливим травленням і харчовою непереносимістю Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 402 грн. |
ще 9 пропозицій
Серія Brit Care
від 674 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 672 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 2 776 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 690 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 714 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 670 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 589 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 2 198 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 180 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 191 грн.
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 677 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 274 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 137 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
ласощі, снеки, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, в составе: кролик, папайя
від 40 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: 62% курка, 15% печінка, 8% лосось, бульйон, обліпиха, мінерали, крохмаль, суперпреміум
від 637 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 97 грн.
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: дегідроване борошно лосося 22%, горошок, курячий білок 10%, суперпреміум
від 765 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: 62% курка, 15% печінка, форель, тріска, бульйон, морква, розмарин, суперпреміум
Модификації Brit Care Grain-Free Sensitive Venison
Ціни на Brit Care Grain-Free Sensitive Venison |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 1 кг | від 402 грн. | 14 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 3 кг | від 1 055 грн. | 11 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 12 кг | від 3 814 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 416 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: злаки, м'ясо та м'ясопродукти, риба та рибпродукти, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 587 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 394 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, в составе: злаки, м'ясо та продукти переробки м'яса 8%, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 530 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 492 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 504 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 1 319 грн.
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 3 151 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 755 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум