Каструля Tramontina Trento 20805/024
Фото 4 |
Tramontina Trento 20805/024 4 л6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Trento 20805/024
Усі ціни 17 →TRAMONTINA TRENTO (20805/024) | 6 313 грн. |
Каструля Tramontina Trento 24 см 4 л (20805/024) | 7 230 грн. |
Кастрюля Tramontina Trento 24 см 4 л (20805/024) | 7 230 грн. |
TRAMONTINA TRENTO (20805/024) | 6 281 грн. |
Кастрюля tramontina trento чугун кастрюля 4л (20805/024) | 4 425 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Tramontina Trento 20805/024
Ціни на Tramontina Trento 20805/024 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Trento 20805/024 | від 4 053 грн. | 17 пропозицій | ||
Tramontina Trento 20805/028 | від 4 746 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →