Каструля Brizoll P-4L
Brizoll P-4L 4 л6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll P-4L
Усі ціни 10 →Кастрюля Brizoll 24 см 4 л (P-4L) | 716 грн. |
Каструля Brizoll 24 см 4 л (P-4L) | 643 грн. |
Brizoll P-4L | 629 грн. |
Каструля чавунна без кришки BRIZOLL, 4 л P-4L | 679 грн. |
Кришка - сковорода чавунна ТМ "BRIZOLL" діаметром 240 мм (для M2460U, M246 | 516 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Brizoll P-4L
Ціни на Brizoll P-4L |
---|---|---|---|---|
Brizoll P-4L | від 475 грн. | 10 пропозицій | ||
Brizoll P-6L | від 911 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →