Сковорідка Ardesto Gemini Gourmet Massa AR1914MB 14 см синій
Фото 4 |
Ardesto Gemini Gourmet Massa AR1914MB |
|
Сумісність із плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet Massa AR1914MB 14 см синій
Усі ціни 25 →Сковорода 14 см Mini Ardesto Gemini Gourmet Massa AR1914MB | 171 грн. |
Сковорода Mini Ardesto Gemini Gourmet Massa 14 см, голубой, алюминий AR191 | 171 грн. |
Сковорода Mini Ardesto Gemini Gourmet Massa 14см (AR1914MB) | 171 грн. |
Сковорода Mini Ardesto Gemini Gourmet Massa 14 см, блакитний (AR1914MB) AR | 171 грн. |
Ardesto Mini Gemini Gourmet Massa 14 см (AR1914MB) MiniGeminiGourmetMassa1 | 169 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →