Литий диск Brock B1 7,5x16/5x120 ET35 DIA76,9
Відео 1Фото 7 | від 8 499 до 11 037 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):76.9 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Brock B1 23
Характеристики
Brock B1 7,5x16/5x120 ET35 DIA76,9 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B1 7,5x16/5x120 ET35 DIA76,9
Сортувати
Brock B1 R16 W7.5 PCD5x120 ET35 DIA76.9 Silver | 11 037 грн. |
Brock B1 Silber Horn Poliert (R16 W7.5 PCD5x120 ET35 DIA76.9) | 8 899 грн. |
Brock B1 W7.5 R16 PCD5x120 ET35 DIA76.9 KS | 9 798 грн. |
Brock B1 (7.5J x 16 5x120 ET35 DIA76.9 ) | 9 649 грн. |
Brock B1 Silber (R16 W7.5 PCD5x120 ET35 DIA76.9) | 8 499 грн. |
Brock B1 W7.5 R16 PCD5x120 ET35 DIA76.9 SHP | 10 488 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі