БФП HP LaserJet Pro M234SDW
Фото 5 |
Універсальний настільний лазерний багатофункціональний пристрій 3-в-1 у форматі офісного комбайна, здатного справлятися з функціями продуктивного монохромного лазерного принтера з автоматичним двостороннім друком, планшетного сканера зі швидкодіючим механізмом автоподачі оригіналів (до 19 стор/хв) та копіювального апарату. Відрізняється наявністю всіх популярних локальних (USB) та мережевих інтерфейсів (Fast Ethernet 10/100Base-TX, Wi-Fi 4).
Також варто відзначити високу швидкість друку (30 стор/хв) та короткий час очікування виходу першої сторінки (6,4 с). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для обслуговування окремих робочих помст та/або робочих груп невеликої чисельності в умовах офісу. МФУ HP LaserJet Pro M234SDW гарантує високу якість лазерного друку (до 600х600 dpi) і здатне справлятися з значними робочими навантаженнями до 2000 стор/міс (пікова місячна до 20000 сторінок).
Може функціонувати як локальний принтер, підключений до ПК або робочої станції за інтерфейсом USB 2.0, або як самостійний мережний пристрій, інтегрований у локальну мережу за допомогою адаптера Fast Ethernet LAN або Wi-Fi 4. Для друку з мобільних гаджетів підтримуються технології хмарного виведення HP ePrint , AirPrint, Mopria. Планшетний сканер із CIS-сенсором забезпечує оптичну роздільну здатність до 600х600 dpi, а софт дозволяє організувати сканування прямо в хмару.
Купити HP LaserJet Pro M234SDW
Усі ціни 19 →БФП HP LaserJet M234sdwe (6GX01E) | 8 489 грн. |
БФП HP LaserJet M234sdw (6GX01F) | 8 999 грн. |
HP LaserJet M234sdwe (6GX01E) | 7 399 грн. |
БФП HP LaserJet M234sdwe (6GX01E) S0231099 | 7 732 грн. |
БФП HP LaserJet M234sdwe (6GX01E) | 11 850 грн. |