Похідний ніж BUCK Folding Hunter Auto Elite (110BKSA)
Відео 1Фото 2 |
BUCK Folding Hunter Auto Elite |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BUCK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BUCK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BUCK Folding Hunter Auto Elite
Усі ціни 13 →Нож Buck Folding Hunter Auto Elite 110BKSA | 12 710 грн. |
Buck Folding Hunter Auto Elite (110BKSA) | 12 710 грн. |
Карманный нож Buck Folding Hunter Auto Elite 110BKSA | 12 710 грн. |
Ніж Buck "110 Folding Hunter" Auto Elite (110BKSA) | 12 710 грн. |
Ніж Buck "110 Folding Hunter" Auto Elite (110BKSA) 110BKSA | 12 710 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →