Акустична система Cabasse iO2 Floorstanding
Фото 4 |
Cabasse iO2 Floorstanding |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabasse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabasse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cabasse iO2 Floorstanding
Усі ціни 6 →Акустична пара Cabasse IO 2 stand version Wenge/Glossy White | 102 960 грн. |
Cabasse IO2 stand Light-Oak-Glossy Black | 111 578 грн. |
Підлогова Акустика Cabasse IO 2 stand version Light-Oak/Glossy Black | 117 450 грн. |
Акустична пара Cabasse IO 2 stand version Wenge/Glossy Black | 102 960 грн. |
Акустична пара Cabasse IO 2 stand version Wenge/Black Pearl | 102 960 грн. |
Акустична пара Cabasse IO 2 stand version Light-Oak/Glossy Black | 113 100 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →