Акустична система Triangle Borea BR07
Відео 4Фото 2 |
Triangle Borea BR07 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle Borea BR07
Усі ціни 12 →Акустика Triangle Borea BR07 Black Ash (1 шт.) 45152072 | 22 800 грн. |
Акустика Triangle Borea BR07 Black | 22 572 грн. |
Акустична система Triangle Borea BR07 White | 22 230 грн. |
Акустика Triangle Borea BR07 White (1 шт.) 45191815 | 22 800 грн. |
Акустика Triangle Borea BR07 Walnut (1 шт.) 45151964 | 22 800 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →