Кардридер / USB-хаб Cablexpert UHB-CM-CRU3P1U2P2-01
Cablexpert UHB-CM-CRU3P1U2P2-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cablexpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cablexpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cablexpert UHB-CM-CRU3P1U2P2-01
Усі ціни 23 →Cablexpert 5-in-1 hub gray (UHB-CM-CRU3P1U2P2-01) | 521 грн. |
Адаптер Cablexpert UHB-CM-CRU3P1U2P2-01, с USB-C на USB + кардридер | 399 грн. |
USB-С на 1х USB 3.1 Gen1 (5 Gbps), 2х USB 2.0, кардридер, металл, серый UH | 379 грн. |
Cablexpert UHB-CM-CRU3P1U2P2-01 | 419 грн. |
Cablexpert Концентратор Cablexpert USB-С to 1 х USB 3.1 Gen1 (5 Gbps), 2 х | 365 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →