Кардридер / USB-хаб Cablexpert A-CM-COMBO6-02
Фото 3 |
Cablexpert A-CM-COMBO6-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cablexpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cablexpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cablexpert A-CM-COMBO6-02
Усі ціни 13 →Адаптер Cablexpert A-CM-COMBO6-02, USB Type-C 6-в-1 | 699 грн. |
Cablexpert 6-in-1 hub gray (A-CM-COMBO6-02) | 649 грн. |
Док станция USB-C 6-в-1 (хаб/HDMI/картридер), серый A-CM-COMBO6-02 | 699 грн. |
Cablexpert A-CM-COMBO6-02 | 599 грн. |
Концентратор Cablexpert USB-C 6-in-1 (hub/HDMI/CR) (A-CM-COMBO6-02) A-CM-C | 699 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →