USB-хаб Cablexpert A-AMU3-4P-01
Cablexpert A-AMU3-4P-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cablexpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cablexpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cablexpert A-AMU3-4P-01
Усі ціни 6 →Концентратор USB3.2 Gen1 Cablexpert (A-AMU3-4P-01) | 499 грн. |
Cablexpert Хаб USB 3.0 на 4 порти (A-AMU3-4P-01) A-AMU3-4P-01 | 499 грн. |
USB-хаб Cablexpert USB3.0 на 4 порти (A-AMU3-4P-01) | 499 грн. |
Концентратор Cablexpert 4 x USB 3.0 (A-AMU3-4P-01) | 407 грн. |
USB 3.0 USB-хаб Cablexpert 4-х портовий 3.0 Black (A-AMU3-4P-01) A-AMU3-4P | 579 грн. |
Хаб Cablexpert USB 3.0 на 4 порти (A-AMU3-4P-01) | 665 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →