Аудіоресивер Cambridge AXN10
Відео 4Фото 13 |
Cambridge AXN10
Тип:мережевий програвач
Діапазон частот:20 — 70000 Гц
Співвідношення сигнал/шум:110 дБ
Дод. входи:USB
Виходи:REC
Всі характеристики
Характеристики AXN10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cambridge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cambridge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cambridge AXN10
Усі ціни 9 →Мережевий програвач Cambridge Audio AXN10 Luna Grey Network Player C11093K | 26 419 грн. |
Cambridge Audio AXN10 Lunar Grey офіційна гарантія | 24 749 грн. |
Мережевий плеєр Cambridge Audio AXN10 Luna Grey | 26 419 грн. |
Cambridge AXN10 | 28 741 грн. |
Мережевий аудіопрогравач Cambridge Audio AXN10 | 27 499 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →