Електроковдра Camry CR 7417
Фото 6 |
Camry CR 7417 |
|
Два пульта управління для незалежного управління зонами обігріву і таймер автоматичного вимкнення
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 7417
Усі ціни 12 →Электроодеяло Camry CR 7417 | 2 588 грн. |
Електропростирадло з таймером Camry CR 7417 150x160 см S | 3 370 грн. |
Электроодеяло Camry CR 7417 | 2 582 грн. |
Електроковдра Camry CR 7417 | 2 582 грн. |
Электроодеяло Camry CR 7417 | 2 254 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →