Електрогрілка Beurer HK 125 (27412)
Відео 2Фото 3 |
Beurer HK 125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer HK 125
Усі ціни 9 →Электрогрелка Beurer HK 125 (Grey) | 4 479 грн. |
Електрогрілка Beurer HK 125 Grey | 4 479 грн. |
Beurer Електрогрілка Beurer HK 125 Grey | 4 479 грн. |
Грелка электрическая BEURER HK 125 GREY | 4 479 грн. |
Beurer HK 125 Grey HK125Grey | 4 479 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →