Наручний годинник Candino C4669/1
Candino C4669/1 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candino C4669/1
Жіночий годинник CANDINO C4669/1 | 8 514 грн. |
Candino Elegance C4669/1 | 11 367 грн. |
Жіночі наручні годинники Candino C4669/1 | 7 740 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →