Холодильник Candy COHS 38 FW білий
Фото 6 |
Candy COHS 38 FW білий білий сріблястий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy COHS 38 FW білий
Холодильник з морозильною камерою Candy COHS38FW | 9 043 грн. |
Холодильник Candy Cohs 38FW | 8 811 грн. |
CANDY COHS 38FW | 6 379 грн. |
Холодильна камера Candy COHS 38FW | 7 599 грн. |
Холодильник CANDY COHS38FW | 10 902 грн. |
Ідеальне рішення для економії простору
Новинка 2023 року від Candy - це компактний однодверний холодильник, що ідеально підходить для зберігання малої кількості продуктів. Ця модель займає проміжне положення між початковим та середнім ціновими категоріями. Додатково варто зазначити, що у продажу є також срібляста версія - COHS 38 FS.
Холодильник оснащений статичною системою охолодження, що запобігає завітрюванню продуктів. Його енергоспоживання та рівень шуму знаходяться в середньому діапазоні (107 кВт*год на рік, клас енергоефективності F та 39 дБ відповідно).
Продуманість кожної деталі
Модель Candy COHS 38 FW – це однокамерний холодильник без повноцінної морозильної камери. Однак у ньому передбачено низькотемпературний відсік для зберігання свіжого м'яса, риби та напівфабрикатів.
Об'єм холодильної камери становить 90 літрів, що трохи менше, ніж у аналогічних моделей конкурентів. Але ефективна організація внутрішнього простору компенсує цей недолік. На додаток до низькотемпературного відсіку є три відкриті полиці та висувний ящик, ідеальний для зберігання фруктів та овочів. У дверцятах холодильника розташовані три кишені для яєць, пляшок та дрібних предметів, таких як баночки з джемом або гірчицею.
Перед покупкою слід враховувати, що висота пристрою становить 85 см, і він не оснащений верхньою панеллю знімної. Це означає, що холодильник підійде лише у випадку, якщо висота кухонного гарнітура перевищує цей розмір.
Candy COHS 38 FW – це доступний варіант із ефективно спланованим внутрішнім простором.
Модификації Candy COHS 38 FW
Ціни на Candy COHS 38 FW |
---|---|---|---|---|
Candy COHS 38 FW білий | від 6 379 грн. | 5 пропозицій | ||
Candy COHS 38 FS сріблястий | від 7 799 грн. | 1 пропозиція |