Вбудована мікрохвильова піч Interline MWG 926 SEF BA
Фото 3 |
Interline MWG 926 SEF BA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline MWG 926 SEF BA
Усі ціни 9 →Interline Interline MWG 926 SEF BA | 12 999 грн. |
Мікрохвильова піч INTERLINE MWG 926 SEF BA (17513) | 12 999 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Interline MWG 926 SEF BA | 12 999 грн. |
Мікрохвильова піч вбудована Interline MWG 926 SEF BA | 12 999 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Interline MWG 926 SEF BA | 12 204 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →