Велосипед Cannondale Topstone 4 2024 frame M (SKE-21-27)
Фото 6 |
Cannondale Topstone 4 2024 frame M рама Mрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cannondale Topstone 4 2024 frame M
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4 (2023) mango M (170-185 см) SKE-21-27 | 47 960 грн. |
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4 рама - M, 2024, MGO SKE-21-27 | 47 960 грн. |
Cannondale Велосипед Cannondale TOPSTONE 4, 28", рама M, 2023 MGO SKE-21-2 | 47 960 грн. |
Модификації Cannondale Topstone 4 2024 frame M
Ціни на Cannondale Topstone 4 2024 frame M |
---|---|---|---|---|
Cannondale Topstone 4 2024 frame M | від 47 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Cannondale Topstone 4 2024 frame S | від 47 960 грн. | 2 пропозиції |