Велосипед Merida Silex 300 2022 frame S
Merida Silex 300 2022 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Silex 300 2022 frame S
Усі ціни 8 →Merida Silex 300 2023 (S(47),GLOSSY BLACK(MATT BLACK)) A62211A 00461 | 48 410 грн. |
Merida Silex 300 2023 (S(47),GLOSSY BLACK(MATT BLACK)) A62211A 00461 | 48 410 грн. |
Велосипед 28" Merida SILEX 300 (2023) glossy black S (47) 165-177 см A6221 | 48 410 грн. |
Велосипед Merida SILEX 300, S(47), GLOSSY BLACK(MATT BLACK) A62211A 00461 | 48 416 грн. |
Merida Silex 300 2023 (S(47),SILK BURGUNDY RED(BLACK)) A62211A 01927 | 48 410 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Merida Silex 300 2022 frame S
Ціни на Merida Silex 300 2022 frame S |
---|---|---|---|---|
Merida Silex 300 2022 frame L | від 48 410 грн. | 8 пропозицій | ||
Merida Silex 300 2022 frame M | від 48 410 грн. | 9 пропозицій | ||
Merida Silex 300 2022 frame S | від 48 410 грн. | 8 пропозицій | ||
Merida Silex 300 2022 frame XS | від 48 410 грн. | 3 пропозиції |