Об'єктив Canon 100mm f/2.8L RF IS USM Macro (4514C005)
Фото 7 |
Canon 100mm f/2.8L RF IS USM Macro |
|
Макро-первісток з гвардії змінної оптики під повнокадрову бездзеркальну систему Canon RF. Об'єктив належить до» люксової " лізі оптики японського виробника фототехніки і позначається червоною оправою навколо передньої частини корпусу. Родзинкою моделі по праву вважається конструктивне "ноу-хау" - окреме кільце управління сферичними абераціями для підстроювання зовнішнього вигляду боке і загальної м'якості зображення.
Canon RF 100mm f/2.8 L Macro IS USM наводиться на різкість з мінімальної дистанції від 26 см, забезпечуючи збільшення в жанрі макросьемки на рівні 1.4 х. Стаб на борту об'єктива перемикається в «гібридний режим при малих відстанях фокусування, що активує зменшення горизонтального і вертикального переміщення. Ефективність роботи оптичного стабілізатора оцінюється можливістю компенсації до 5 стопів витримки або експозиції. Укупі зі стабілізованими камерами можливий виграш вже до 8 ступенів за цими ж параметрами. Макро-об'єктив підтримує установку світлофільтрів діаметром 67 мм. разом з тим модель захищена від пилу і вологи, а на її передню лінзу нанесено фторвмісне покриття для відштовхування води і «жирної» бруду. Важить 100-міліметровий фікс близько 730 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon 100mm f/2.8L RF IS USM Macro
Усі ціни 35 →Довгофокусний об'єктив Canon RF 100mm f/2.8L Macro IS USM (4514C005) | 50 370 грн. |
Canon RF 100mm f/2.8L Macro IS USM (4514C005) | 48 400 грн. |
Объектив Canon RF 100 mm f/2.8L IS USM Macro (4514C005) | 63 999 грн. |
Об'єктив Canon RF 100mm f/2.8L Macro IS USM (4514C005) | 49 189 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Canon Rf 100mm F2.8L Macro Is Usm | 52 867 грн. |