Об'єктив Canon 200mm f/2.8L EF USM II
Відео 24 |
Canon 200mm f/2.8L EF USM II |
|
. Представник відносно рідкісного класу оптики — «далекобійний» фікс, з фокусною відстанню в 200 мм. Призначений для систем Canon з байонетами EF і матрицями full frame. Має світлосилу f/2.8 і 8-пелюсткову діафрагму з мінімальним значенням 32, що дозволяє знімати фото з м'яким розмиттям фону. Також варто відзначити ультразвуковий привод автофокусування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon 200mm f/2.8L EF USM II
CANON EF 200mm f/2.8L USM | 29 599 грн. |
Об'єктив Canon EF 200 mm f/2.8L USM (2529A015) 2529A015 | 29 599 грн. |
CANON EF 200mm f/2.8L USM | 29 599 грн. |
Объектив Canon EF 200mm f/2.8L II USM | 23 000 грн. |
Canon EF 200mm f/2.8 L II USM | 23 000 грн. |
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Короткий опис:
Світлосильний професійний телеоб'єктив. У конструкції використовуються для скляних асферичні елементи. Система внутрішнього фокусування і ультразвуковий привод забезпечують швидку і тиху наводку на різкість.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →