БФП Canon i-SENSYS MF657CDW
Продуктивний кольоровий лазерний багатофункціональний пристрій формату «4-в-1» представлений на ринку в 2023 році. Подібний апарат головним чином заточений під офісне використання, може стати чудовим помічником для малих і середніх робочих груп. Апарат відрізняється можливістю дуплексного друку та двостороннього сканування за один прохід. Є механізм АПД із лотком на 50 аркушів. Передбачено двосторонній факс із пам'яттю на 512 сторінок.
Це високопродуктивна офісна модель, якій під силу багаторазово прискорити документообіг та підвищити якість друкованого матеріалу. В апарат вбудовано систему простого доступу до хмарного сховища. Можна безпечно зберігати документацію та скани на Dropbox, Google Disc або OneDrive. Існує функція друку зі смартфона. Багатобарвний сенсорний екран на 5″ дозволить швидко та легко налаштовувати робочі режими принтера, сканера та факсу.
Кольорове лазерне МФУ Canon i-SENSYS MF657CDW отримало функцію прямого друку з USB-носія. Лазерний блок забезпечує дуже економічну витрату тонера. При цьому якість друку залишається на високому рівні – 1200х1200 dpi. Друкувальна головка використовує 4 тонер-картриджі, стан яких легко контролювати за допомогою стандартних засобів адміністрування. Друк та копіювання документації здійснюються зі швидкістю 21 стор/хв.
Купити Canon i-SENSYS MF657CDW
Усі ціни 51 →БФП Canon i-SENSYS MF657CDW (5158C014, 5158C001) | 12 700 грн. |
Многофункциональное устройство Canon i-SENSYS MF657Cdw (5158C014) | 21 139 грн. |
Бфп Canon i-SENSYS MF657CDW (5158C014, 5158C001) | 13 125 грн. |
Багатофункціональний пристрій А4 кол. Canon i-SENSYS MF657Cdw з Wi-Fi (515 | 21 139 грн. |
БФП Canon i-SENSYS MF657Cdw WiFi (5158C014) | 14 508 грн. |