БФП Canon i-SENSYS MF267DW II (5938C008)
Фото 8 |
Офісний лазерний багатофункціональний пристрій 4-в-1 з можливістю двостороннього (дуплексного) друку, автоподачею оригіналів для сканування (ADF), кабельним/бездротовим мережевим інтерфейсом та факсом. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для використання у межах малого/середнього офісу. Виконує функції монохромного лазерного принтера, здатний копіювати/сканувати багатосторінкові паперові оригінали, надсилати та приймати факсимільні копії.
Завдяки наявності порту Fast Ethernet LAN і модулю Wi-Fi 4, МФУ Canon i-SENSYS MF267DW II легко інтегрується в кабельну або бездротову мережну інфраструктуру. Підтримка технології Wi-Fi Direct уможливлює прямий друк документів та зображень зі смартфонів, планшетів та ноутбуків, що функціонують під керуванням Windows, MacOS, Android або iOS. Завдяки оптимізованій конструкції швидко виконує завдання друку і при гарячому старті перша сторінка виводиться менш ніж через 6 сек. Висока швидкість друку/копіювання, що досягає 28 стор/хв, буде корисною для швидкого виведення багатосторінкових документів. Кольоровий планшетний сканер із CIS-сенсором має оптичну роздільну здатність 600х600 dpi та обладнаний модулем автоподачі ємністю 35 аркушів. МФУ працює зі стандартними (1700 стор) та картриджами збільшеної ємності (4100 стор).
Купити Canon i-SENSYS MF267DW II
Усі ціни 60 →БФП Canon i-SENSYS MF267dw + Wi-Fi (5938C008) | 14 850 грн. |
БФП Canon i-SENSYS MF267dw + Wi-Fi (5938C008) | 14 169 грн. |
БФП Canon i-Sensys MF267dw ІІ (5938C008) | 14 799 грн. |
Бфп Canon i-SENSYS MF267dw Wi-Fi (5938C008) | 13 791 грн. |
БФП лазерний А4 ч/б Canon i-SENSYS MF267dw з Wi-Fi (5938C008) 5938C008 | 16 699 грн. |