Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Square SQ1
Відео 21Фото 23 |
Fujifilm Instax Square SQ1 |
|
Автовідключення через 5 хвилин. Фокусна відстань 65.75 мм. Діапазон фокусування від 0.3 м і 0.3 - 0.5 м. Автоматична налаштування експозиції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujifilm Instax Square SQ1
Усі ціни 98 →Fujifilm Instax Square SQ1 Terracotta Orange | 5 490 грн. |
Fujifilm Instax Square SQ1 Terracotta Orange | 5 387 грн. |
Фотокамера моментального друку Fujifilm Instax Square SQ1 Chalk White (166 | 5 349 грн. |
Fujifilm Instax Square SQ1 Chalk White (16672166) 16672166 | 5 399 грн. |
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm INSTAX SQ1 Terracotta Orange (16672130 | 5 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →