Powerbank Canyon PB-1001 (CNS-CPB1001)
Фото 8 |
Canyon PB-1001 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canyon PB-1001
Усі ціни 18 →Батарея універсальна Canyon PB-1001 10000mAh, PD/18W, QC/3.0 +10W Magnet w | 1 323 грн. |
Акумулятор портативний PowerBank Canyon CNS-CPB1001W 18W PD+QC 3.0+10W 100 | 899 грн. |
CANYON PB-1001, 18W PD+QC 3.0+10W Magnet wireless charger powerbank 10000m | 1 099 грн. |
Canyon PB-1001 10000mAh, PD/18W, QC/3.0 +10W Magnet wirel CNS-CPB1001W | 1 079 грн. |
Батарея універсальна Canyon PB-1001 10000mAh, PD/18W, QC/3.0 +10W Magnet w | 1 099 грн. |
ще 13 пропозицій