Акустична гітара Caraya F601
Відео 2 |
Caraya F601
Тип:акустична
Розмір:4/4, дредноут (вестерн)
Дека:липа
Бридж:палісандр
Нижня дека:липа
Гриф:20 ладів(у)
Обичайка:липа
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики F601
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caraya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caraya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caraya F601
Акустична гітара Caraya F-601 BK | 4 450 грн. |
Акустична гітара Caraya F-601 SB | 4 350 грн. |
Акустична гітара Caraya F-601 NT | 4 350 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →