Струни DAddario XT Acoustic Phosphor Bronze 11-52 (XTAPB1152)
DAddario XT Acoustic Phosphor Bronze 11-52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XT Acoustic Phosphor Bronze 11-52
Усі ціни 6 →Струна для гітар Комплект струн D'addario XTAPB1152 Xt Phosphor Bronze Cus | 627 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario XTAPB1152 Xt Phosphor Bronze Cus | 628 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario XTAPB1152 XT Phosphor Bronze Custom | 605 грн. |
D'Addario XTAPB1152 XT Phosphor Bronze Custom Light 11-52 | 611 грн. |
Струни DAddario XT Acoustic Phosphor Bronze 11-52 Custom Light | 746 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario XTAPB1152 XT Phosphor Bronze Custom | 627 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →