Струни DAddario XT Acoustic 80/20 Bronze 11-52 (XTABR1152)
DAddario XT Acoustic 80/20 Bronze 11-52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XT Acoustic 80/20 Bronze 11-52
Струна для гітар Комплект струн D'addario XTABR1152 Xt 80/20 Bronze Custom | 627 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario XTABR1152 Xt 80/20 Bronze Custom | 628 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario XTABR1152 XT 80/20 Bronze Custom Li | 622 грн. |
D'Addario XTABR1152 XT 80/20 Bronze Custom Light 11-52 | 627 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario XTABR1152 XT 80/20 Bronze Custom Li | 627 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →