Домкрат CarLife BJ410
CarLife BJ410 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CarLife 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CarLife.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CarLife BJ410
Усі ціни 7 →Гідравлічний бутилочний домкрат 10т, CarLife LBJ410 | 1 214 грн. |
Домкрат гідравлічний CARLIFE, H=200/385 картонна упаковка, 10т (BJ410) BJ4 | 1 727 грн. |
Домкрат гідравлічний CarLife BJ410 10 т | 1 199 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий CarLife (BJ410) 10т | 1 477 грн. |
Домкрат пляшковий CarLife 10т 200-385мм BJ410 | 1 214 грн. |
Домкрат пляшковий 10 т 200-385 мм гідравлічний CARLIFE (BJ410) | 1 321 грн. |
Домкрат гідравлічний 10т. (CarLife) карт. упак. (вис. під. 385мм.) BJ410 | 1 401 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →