Домкрат Vitol T91004
Vitol T91004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitol T91004
Домкрат гідравлічний телескоп 10т в коробці min 230мм - max 460 мм (T91004 | 1 599 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий Vitol 10т (T91004/N42162) 2234 | 1 298 грн. |
Домкрат гідравлічний телескопічний 10т короб 230-460мм 7кг ДБ-10004/T91004 | 1 331 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий Vitol 10 т 230-460 мм 7 кг (T91004 ДБ-10004 | 1 599 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий Vitol 10т (T91004/N42162) | 1 571 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →