Домкрат Vitol DB-15002H
Vitol DB-15002H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitol DB-15002H
Усі ціни 7 →Домкрат VITOL гідравл. телескоп 15т короб. min 185мм - max 350мм 6кг Iron | 1 450 грн. |
Гидравлический бутылочный домкрат Vitol ДБ-15002H | 1 358 грн. |
Домкрат гідравлічний телескопічний 15т короб 185-350мм 6кг Iron Hand ДБ-15 | 1 360 грн. |
Домкрат гідравлічний телескоп Vitol 1.5 т короб min 185 мм max 350 мм 6 кг | 1 399 грн. |
Домкрат гідравлічний телескоп 15т 185-350 мм Vitol ДБ-15002H | 1 380 грн. |
Домкрат гідравл. телескоп 15т короб. min 185мм - max 350мм 6кг (DB-15002H/ | 1 397 грн. |
Домкрат гідравлічний телескоп 15т 185-350 мм Vitol ДБ-15002H | 1 520 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →