Домкрат CarLife BJ416
CarLife BJ416 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CarLife 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CarLife.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CarLife BJ416
Усі ціни 7 →Гідравлічний бутилочний домкрат 16т, CarLife LBJ416 | 1 660 грн. |
Домкрат гідравлічний CARLIFE, H=225/425 картонна упаковка, 16т (BJ416) BJ4 | 1 497 грн. |
CARLIFE BJ416 | 1 391 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий CarLife (BJ416) 16т | 2 051 грн. |
Домкрат пляшковий CarLife 16т 225-425мм BJ416 | 1 675 грн. |
Домкрат пляшковий 16 т 225-425 мм гідравлічний CARLIFE (BJ416) | 1 587 грн. |
Домкрат гідравлічний 16т. (CarLife) карт. упак. (вис. під. 425мм.) BJ416 | 1 914 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →