Литий диск CARMANi 14 Paul 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA72,6
Фото 5 | від 5 371 до 5 517 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації CARMANi 14 Paul 23
Характеристики
CARMANi 14 Paul 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CARMANi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CARMANi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CARMANi 14 Paul 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA72,6
Сортувати
Carmani CA 14 Paul R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA72.6 Silver CA146516J45KS | 5 439 грн. |
Диски Carmani 14 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA72,6 (hyper gun) (1002336620) | 5 413 грн. |
Carmani CA 14 Paul R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA72.6 Hyper Gun CA146516J45H | 5 517 грн. |
Диски Carmani 14 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA72,6 (crystal silver) (1001271421) | 5 371 грн. |
Закрити
Схожі