Литий диск CARMANi 15 Oskar 6,5x16/5x112 ET38 DIA66,6
Відео 1Фото 7 | від 3 843 до 6 025 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації CARMANi 15 Oskar 44
Характеристики
CARMANi 15 Oskar 6,5x16/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CARMANi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CARMANi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CARMANi 15 Oskar 6,5x16/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
Carmani 15 R16 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6 crystal silver | 5 670 грн. |
Carmani CA 15 Oskar R16 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Hyper Gun CA156516H538H | 5 627 грн. |
Carmani CA 15 Oskar R16 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Silver | 3 959 грн. |
Carmani 15 R16 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6 BLACK POLISHED | 6 025 грн. |
Carmani CA 15 Oskar R16 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Silver CA156516H538KS | 3 843 грн. |
Carmani CA 15 Oskar R16 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Hyper Gun | 5 808 грн. |
Диски Carmani 15 6,5x16 5x112 ET38 DIA66,6 (hyper gun) (1002336638) | 5 413 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі