Кавоварка Cecotec Cremmaet Compact Steam чорний (CCTC-01637)
Відео 5Фото 9 |
Cecotec Cremmaet Compact Steam чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Cremmaet Compact Steam чорний
Усі ціни 13 →Кавомашина Cecotec Cremmaet Compact Steam | 12 999 грн. |
Cecotec Cecotec Cremmaet Compact Steam (CCTC-01637) CCTC-01637 | 12 999 грн. |
Кофемашина CECOTEC Cremmaet Compact Steam CCTC-01637 | 12 999 грн. |
Кавомашина Cecotec Cremmaet Compact Steam (CCTC-01637) CCTC-01637 | 12 999 грн. |
Cecotec Cremmaet Compact Steam CCTC-01637 | 12 999 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →