Колун Cellfast C1600 ERGO (41-005) 615 мм 1.6 кг (41-005)
Відео 2Фото 14 |
Cellfast C1600 ERGO (41-005) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast C1600 ERGO (41-005) 615 мм 1.6 кг
Усі ціни 28 →Сокира-колун Cellfast Ergo C1600, 61.5 см, 1600 г (41-005) | 2 692 грн. |
Сокира-колун Cellfast ERGO C1600 61.5 см, 1.6 кг (41-005) 41-005 | 2 692 грн. |
CELLFAST ERGO C1600 61.5 см, 1.6 кг (41-005) | 2 692 грн. |
Топор-колун Cellfast ergo c1600 61.5 см, 1600 г 41-005 | 2 278 грн. |
CELLFAST ERGO C1600 61.5 см, 1.6 кг (41-005) | 2 692 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cellfast C1600 ERGO (41-005)
Ціни на Cellfast C1600 ERGO (41-005) |
---|---|---|---|---|
Cellfast C1200 ERGO (41-004) 450 мм 1.2 кг | від 1 475 грн. | 34 пропозиції | ||
Cellfast C1600 ERGO (41-005) 615 мм 1.6 кг | від 2 035 грн. | 29 пропозицій | ||
Cellfast C2000 ERGO (41-006) 740 мм 2 кг | від 3 139 грн. | 6 пропозицій | ||
Cellfast C2500 ERGO (41-007) 740 мм 2.5 кг | від 2 340 грн. | 30 пропозицій | ||
Cellfast C2700 ERGO (41-008) 930 мм 2.7 кг | від 2 685 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →