Сокира Cellfast U1600 ERGO (41-003) 615 мм 1.6 кг (41-003)
Фото 7 |
Cellfast U1600 ERGO (41-003) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast U1600 ERGO (41-003) 615 мм 1.6 кг
Усі ціни 26 →CELLFAST ERGO U1600, 61.5 см, 1.6 кг (41-003) | 2 129 грн. |
Cellfast Cellfast ERGO U1600 41-003 | 2 228 грн. |
CELLFAST ERGO U1600, 61.5 см, 1.6 кг (41-003) | 2 129 грн. |
Топор универсальный Cellfast ergo u1600, 61.5 см, 1.6 кг 41-003 | 2 097 грн. |
Топор Cellfast U1600 (41-003) | 2 129 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cellfast U1600 ERGO (41-003)
Ціни на Cellfast U1600 ERGO (41-003) |
---|---|---|---|---|
Cellfast U600 ERGO (41-001) 260 мм 0.6 кг | від 1 385 грн. | 32 пропозиції | ||
Cellfast U1100 ERGO (41-002) 450 мм 1.1 кг | від 1 559 грн. | 37 пропозицій | ||
Cellfast U1600 ERGO (41-003) 615 мм 1.6 кг | від 1 910 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →