Автоакустика Celsior CS-116
Celsior CS-116 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celsior 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celsior.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Celsior CS-116
Celsior CS-116 | 780 грн. |
Автоакустика Celsior CS-116 Gold 54975 | 791 грн. |
Акустика Celsior CS-116 | 680 грн. |
Celsior CS-116 односмугові динаміки. Серія "Gold" 6,5” (16,5см) (Celsior C | 767 грн. |
Динаміки до машини Celsior CS-116 Серія Gold 6,5” 16,5см 1 смугові | 935 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →