Автоакустика Celsior CS-6905P
Celsior CS-6905P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celsior 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celsior.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Celsior CS-6905P
Celsior CS-6905P | 872 грн. |
Акустика Celsior CS-6905P | 750 грн. |
Celsior CS-6905P | 1 113 грн. |
Celsior CS-6905P чотирисмугові динаміки. Серія "Blue" 6”х9” (15.24x22.86 с | 967 грн. |
Динаміки в машину Celsior CS-6905P Серія Blue 6”х9” 5.24x22.86 см 4 смугов | 1 225 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →