Автоакустика Celsior CS-6940
Celsior CS-6940 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celsior 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celsior.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Celsior CS-6940
Усі ціни 9 →Celsior CS-6940 | 1 060 грн. |
Акустика Celsior CS-6940 | 1 040 грн. |
Celsior CS-6940 | 1 291 грн. |
Автоакустика Celsior CS-6940 | 1 109 грн. |
Акустика Celsior CS-6940 | 1 100 грн. |
ще 4 пропозиції
Мій другий коментар на ці колонки, через деякий час. Я писав, що жахливий звук, але, як виявилося, китайські дроти були "переламані" вже спочатку в комплекті і колонки просто не грали. Через банальний брак проводів я їх мало не викинув, але поставивши хороші акустичні проводи – вони чудово заграли. Звук видають відмінний, бас досить потужний, середніх та високих частот теж вистачає. Захисні решітки кріпляться нормально, не деренчать. Це мої другі колонки цієї фірми, і я вдруге дивуюся таким гідним звучанням за досить скромну ціну. Гарний звук за найменші витрати. Проводи браковані в комплекті! Владимир И: користуюся Celsior CS-6940 кілька місяців |
Звук як із бочки. Басів до ладу немає. До цього стояла модель 6930 від цього бренду, так це небо і земля. Купив ці, бо 6930 уже не випускаються. Розчарований. Ціна Звук як із бочки. Владимир И: користуюся Celsior CS-6940 менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →