Автоакустика Celsior CS-5300
Celsior CS-5300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celsior 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celsior.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Celsior CS-5300
Усі ціни 6 →Акустика Celsior CS-5300 | 720 грн. |
Celsior CS-5300 | 874 грн. |
Акустика Celsior CS-5300 | 720 грн. |
Автоакустика Celsior CS-5300 | 731 грн. |
Динамики автомобільні CELSIOR [CS-5300] 5.25 120 Вт/3- | 779 грн. |
Автоакустика (Celsior) діам.13 коло (CS-5300) (120W) CS-5300 | 972 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →