Автомагнітола Celsior CSW-2010M
Celsior CSW-2010M
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:45 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:RGB
Управління зі смартфона за допомогою програми
Всі характеристики
Характеристики CSW-2010M
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celsior 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celsior.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Celsior CSW-2010M
Усі ціни 10 →Медиа-ресивер Celsior CSW-2010M | 922 грн. |
Celsior CSW-2010M | 1 104 грн. |
Автомагнитола Celsior CSW-2010M | 920 грн. |
Celsior CSW-2010M бездисковий MP3 програвач | 1 259 грн. |
Автомагнітола Celsior CSW-2010M | 915 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →