Автомагнітола Celsior CSW-2015M
Celsior CSW-2015M
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:45 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:RGB
Управління зі смартфона за допомогою програми
Всі характеристики
Характеристики CSW-2015M
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celsior 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celsior.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Celsior CSW-2015M
Усі ціни 12 →Медиа-ресивер Celsior CSW-2015M | 978 грн. |
Celsior CSW-2015M | 1 101 грн. |
Автомагнітола Celsior CSW-2015M (BT, APP, FLAC) 50935 | 1 081 грн. |
Автомагнитола Celsior CSW-2015M | 970 грн. |
Celsior CSW-2015M бездисковий MP3 програвач | 1 259 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →