Автомагнітола Celsior CSW-2013M
Celsior CSW-2013M
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:45 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:RGB
Управління зі смартфона за допомогою програми
Всі характеристики
Характеристики CSW-2013M
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celsior 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celsior.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Celsior CSW-2013M
Усі ціни 8 →Медиа-ресивер Celsior CSW-2013M | 1 033 грн. |
Celsior CSW-2013M | 1 104 грн. |
Celsior CSW-2013M бездисковий MP3 програвач | 1 222 грн. |
Автомагнитола Celsior CSW-2013M | 930 грн. |
Автомагнітола Celsior CSW-2013M | 999 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →