Умивальник Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w 600 мм
Фото 5 |
Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w 600 мм
Усі ціни 15 →Cersanit Cersanit Carina (K31-006) K31-006 | 2 499 грн. |
Умивальник підвісний CERSANIT CARINA K31-006 600x415x160мм напівкруглий бі | 2 629 грн. |
Раковина Cersanit Carina 60 см (K31-006) K31-006 | 2 629 грн. |
Cersanit Cersanit Carina 60 K31-006 | 2 050 грн. |
Умивальник меблевий Cersanit Carina 60x41,5см (K31-006) | 2 629 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w
Ціни на Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w |
---|---|---|---|---|
Cersanit Carina 50 S-UM-CAR50/1-w 500 мм | від 1 614 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Carina 55 K31-005 550 мм | від 1 798 грн. | 15 пропозицій | ||
Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w 600 мм | від 2 050 грн. | 15 пропозицій | ||
Cersanit Carina 70 K31-007 700 мм | від 2 462 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →