Набір змішувачів Cersanit Cromo S601-127
Cersanit Cromo S601-127 |
|
Ручний душ має 5 режимів. Довжина душового шланга 150 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Cromo S601-127
Усі ціни 9 →Комплект змішувачів для ванни CERSANIT CROMO B247 хром латунь 000021654 | 8 193 грн. |
Cersanit Cersanit Набір B247 Змішувач Cromo раковина+Змішувач Cromo ванна/ | 6 054 грн. |
Cersanit Cersanit 3в1 B247 S601-127 | 8 193 грн. |
Комплект змішувачів для ванної кімнати Cersanit B247 CROMO з душовим набор | 8 193 грн. |
Набор смесителей для ванны Cersanit 3в1 B247 000021654 | 7 783 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →