Змішувач CHAMPION Dominox 272
CHAMPION Dominox 272 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CHAMPION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CHAMPION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CHAMPION Dominox 272
Усі ціни 10 →Змішувач для умивальника двовентильний CHAMPION DOMINOX 272 хром латунь CH | 1 101 грн. |
Champion Смеситель для раковины CHAMPION DOMINOX 272 (CH0022) | 1 101 грн. |
Змішувач для умивальника CHAMPION DOMINOX 272 (CH0022) | 1 101 грн. |
Змішувач для умивальника CHAMPION DOMINOX 272 ГАЙКА (CH0023) | 1 193 грн. |
Змішувач для умивальника CHAMPION DOMINOX 272 ГАЙКА | 1 193 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →