Змішувач CHAMPION Hansberg 004 CH0214
CHAMPION Hansberg 004 CH0214 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CHAMPION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CHAMPION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CHAMPION Hansberg 004 CH0214
Усі ціни 6 →Змішувач кухонний однозахватний CHAMPION HANSBERG 004 хром латунь CH0214 | 630 грн. |
Champion Смеситель для кухни Champion Hansberg 004 (CH0214) | 630 грн. |
Змішувач CHAMPION для кухні 004 CH0214 | 567 грн. |
Змішувач для кухні CHAMPION HANSBERG 004 (CH0214) | 630 грн. |
Змішувач для кухні Champion Hansberg 004 (CH0214) | 630 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний CHAMPION HANSBERG 004 хром латунь CH0214 | 630 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →